EasyCut – Video Editor & Maker APK v1.4.1.1070

EasyCut – Video Editor & Maker APK v1.4.1.1070 [Premium] [Latest]

EasyCut’un En Son Apk Sürümünü İndirin – Video Düzenleyici ve Yapıcı, Bir Medya ve Video Uygulaması Android. Bu Kırık APK, Tamamen Kilitsiz ve Reklamsız Premium MOD Özellikleri içerir. Sizinkini Şimdi İndirin!

EasyCut Video Editor en iyi seçiminizdir. EasyCut Video Editor, telefonunuzdaki videoları, görüntüleri, vlog’ları, durumu ve hatta filmleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzenlemenize, birleştirmenize, değiştirmenize olanak tanıyan kolay, ücretsiz ve güçlü HD video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve kolaj uygulamasıdır. Güçlü olduğu kadar, EasyCut video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
Telefonunuzdaki video fotoğraflarını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde düzenlemek ister misiniz? EasyCut Video Editor en iyi seçiminizdir.

EasyCut Video Editor, telefonunuzdaki videoları, görüntüleri, vlog’ları, durumu ve hatta filmleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzenlemenize, birleştirmenize, değiştirmenize olanak tanıyan kolay, ücretsiz ve güçlü video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve kolaj uygulamasıdır. EasyCut’un kullanımı kolaydır, 30 saniyede harika bir video yapabilirsiniz. EasyCut video düzenleyici, müzik, efektler, filtreler, çıkartmalar, hareket, altyazılar ve diğer yerleşik özelliklerle CapCut, InShot ve diğer mobil uygulamaların yapamadığını yapabilir. Güçlü olduğu kadar, EasyCut video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

EasyCut ile paradan tasarruf edin! EasyCut video düzenleyici ücretsiz bir uygulamadır, sınırsız uzunlukta istediğiniz kadar videoyu düzenlemek ve sınırsız sayıda videoyu dışa aktarmak için kullanabilirsiniz. EasyCut video düzenleyici, cep telefonunuzdaki iMovie veya Premiere gibidir, ancak ÜCRETSİZDİR ve öğrenmesi gerçekten kolaydır.

Ana Özellikler.
Kolay düzenleme, basit ve eğlenceli
Videoyu ihtiyacınız olan uzunlukta kırpın, kırpın veya bölün. Sürükle ve bırak ile videoları, sesleri ve fotoğrafları kolayca düzenleyin. İster profesyonel bir video düzenleyici olun, ister yeni başlayan biri olun, videonuzu EasyCut video kırpıcı ve kesici ile patlatın.

Fotoğrafları bir profesyonel gibi düzenleyin
EasyCut size ücretsiz ve hızlı bir fotoğraf düzenleme aracı sağlar. Sadece birkaç tıklamayla fotoğrafınızı gerçek bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Etkili kolaj aracı
Ayarlanabilir boşluklar, köşeler ve arka plan renkleri ile sadece birkaç tıklamayla 1-9 resim ile güzel bir kolaj yapın!

Trend olan video efektleri ve filtreler
EasyCut video düzenleyici yapımcısı, Instagram’dan en popüler filtreleri seçti. Ayrıca, videolarınızı öne çıkaracak çok sayıda video geçiş efekti sunar.

Müzik ekle
EasyCut Video Editor ve büyük yerleşik müzik kitaplığı ile videonuza müzik veya seslendirme eklemek eskisinden çok daha kolay. Artık can sıkıcı müzik aramalarına son ve en sevdiğiniz videolardan arka plan müziği de çıkarabilirsiniz.

Renk sınıflandırması
Videonuzun rengini, pozunu, doygunluğunu ve kontrastını iyileştirin ve ayarlayın ve kullanışlı bir renk düzeltme ve renk derecelendirme özelliği ile videonuza hayat verin. EasyCut video düzenleyici, videolarınızı daha canlı ve çekici hale getirmeyi çok kolaylaştırır.

Arka planı kırpın ve değiştirin.
EasyCut video düzenleyici ve video oluşturucu, videolarınız için kenarlıklar, arka planlar ekleyebilir ve hatta en boy oranlarını değiştirebilir. Videonuzu hangi sosyal medyada paylaşmak isterseniz isteyin, EasyCut her zaman sizin için en iyi oranı seçebilir!

Başlıkları ve grafikleri özelleştirin
Başlıklar, çıkartmalar ve bindirmeler gibi yerleşik animasyonlu grafiklere erişin. Çeşitli metin yazı tipleri ve çıkartmalar keşfetmenizi bekliyor. Kendiniz yapmak için rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirin.

Videoları sıkıştır
EasyCut Video Editor, telefonunuzda çok yer kaplayan veya büyük videoları sıkıştırmanıza ve telefon alanınızdan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu, videoları arkadaşlarınızla paylaşmanızı da kolaylaştırır!

Video hız kontrolü
Hızlandırın, yavaşlayın ve geri sarın. Video oluşturucuya sadece birkaç tıklama ile videonuzu eğlenceli bir şekilde hızlandırabilir veya bu özel anlar için videonuzu yavaşlatabilirsiniz.

Full HD videoyu dışa aktar
Bir video oluşturmayı tamamladığınızda, EasyCut video düzenleyici, videoyu tam HD biçiminde dışa aktarmanıza ve YouTube, Instagram, Chingari, Roposo, Likee vb. dahil olmak üzere en sevdiğiniz SNS’lerden herhangi birinde kolayca görüntülemenize olanak tanır.

 

EasyCut Video Editor, video ve fotoğraf düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. Yalnızca birkaç tıklamayla videoları kırpabilir ve düzenleyebilir, geçişleri ayarlayabilir veya videonuza ve fotoğrafınıza harika efektler ve metinler ekleyebilirsiniz. Gelin ve paylaşmayı seveceğiniz mükemmel videoyu yaratın. EasyCut Video Editor’ı şimdi indirin ve videoları ve fotoğrafları profesyoneller kadar kolay düzenlemeye başlayın!

NE VAR NE YOK
Daha iyi bir deneyim geliştirildi.
Bu uygulamada kredi reklamları var

mod
◉ Pro Özelliklerin Kilidi Açıldı
◉ Filigran devre dışı
◉ AndroidManifest Temizlendi
◉ AOSP Uyumlu / Google Yok
◉ CPU’lar: arm64-v8a, armeabi-v7a
◉ Tam Çoklu Dil
◉ Google faturalandırma Devre Dışı
◉ Tüm hata ayıklama Bilgileri Kaldırıldı
◉ Orijinal İmza Değiştirildi

İNDİR

Geçici kayıt, İmei Tamir ve İcloud gibi işlemler için whatsapp adresimizden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir