+905447712471

Sosyal Medyada Biz}

Kozan Kurtaran Yangın Sistemleri Web Sitesine Hoş Geldiniz !

Piyasamızda yangın söndürme özelliği olmayan yangın tüpleri satılmaktadır. Ne yazık ki, yangın tüpü sektörünün çok önemli bir kısmında, (%80 civarında) uygunsuz çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bunların başında yangın tüplerinin içine kuru kimyevi toz niteliği taşımayan ve TSE tarafından yasak olan mermer tozu, tebeşir tozu vs. gibi maddelerin katılması gelmektedir. Bu maddelerin yangını söndürmediği gibi yangının alevini de artırmaktadır. Ticari kazançlarından başka hukuki, etik veya vicdani hiçbir kaygısı olmayan birçok şirket bahsettiğimiz uygulamaları sıklıkla ve rahatlıkla gerçekleştirmektedirler.
Bu şekilde çalışan firmalar yangın tüpü dolumunda ve yeni yangın tüpü alımında ucuzlukları nedeni ile tercih edilmemelidir.
Unutmayın! ”Kalitesiz cihaz yangın değil hayat söndürür.!”

YANGIN TÜPÜ NEREDEN ALINMALI ?

Yangın tüpü ile yangını söndürmenin önemi nasıl büyükse yangın tüpü seçimi de o kadar önemlidir.    Yangın tüpü alırken güvenilir firmalar seçmek canınız ve malınız için en doğru seçim olacaktır. Sadece maddi kaygılar peşinde koşan ve insan güvenliğini hiçe sayan Merdiven altı markalar yerine sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini düşünen markaları seçmeniz sizi tehlikeye atmayacak ve hayat kurtaracaktır.
KOZANDA sizlerin can ve mal güvenliğini korumak için hizmet vermeye çalışan KURTARAN YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİTSE standartlarına uygun olarak sektöre sunduğu itinalı hizmet anlayışı ile sektöründe hedefinden şaşmadan ilerlemektedir. Sorumluluğunun farkında olan kurtaran yangın söndürme sistemlerine sizleri de bekleriz.

09 Mayıs 2019
411 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir