Mi Güncelleme Geri Alma

Son güncellemeden eski sürüme geçiş:
1-öncelikle cihazın içindeki aynı rom dosyasını birebir aynısı olucak ona dikkat edin fastboot değil zip dosyası olarak indiriyorsunuz.
2-cihazın daha eski bi versiyonunu aynı şekilde zip olarak indirin.
3-indirdiğiniz romları cihazın dahili depolamasına aktarın herhangi bir dosyanın içine yüklemeyin (downloads vs.)
4-Cihazdan ayarlar telefon hakkında sol üstteki miui sürümü yazan yere girin miui yazısına 5-6 defa art arda basın ek uygulamalar acılıcak.
5-sağ üstte üç nokta olan yere bastığınızda güncelleme paketi seçin seçeneğine bastığınız zaman sizi direk dosya yöneticisine yönlendiricek.
6-Burdan indirdiğimiz romlardan cihazla aynı olan romu seçin biraz bekleyin yükle ve yeniden başla seçeneği çıkıcak basmayın bekleyin
7-Dosya yöneticisine gidip cihazla aynı olan romun üstüne basın ismi kopyalayın ardından yazının sonunda bulunan yazıları siliyoruz alta orjinalini ve sildiğimiz şekli koyucam.
miui_SWEETININGlobal_V13.0.7.0.SKFINXM_e423575bef_12.0.zip(orjinal)
miui_SWEETININGlobal_V13.0.7.0.SKFINXMbef_12.0.zip(silinmiş)
8-kopyaladığımız ismi düşük versiyon olan sürüme yapıştırın ardından tekrar güncelleme ekranına gidin yükle ve yeniden başlat deyin.
9- cihaz 5-10 dakika içerisinde yükleyip tekrar başlayıp sizi recovery ekranına atıcak wipe yapın reboot system deyin ve işlem bu kadar 3-4 cihazda test edildi sorunsuz.


Sizden ricam işi öldürmeyin sonuç olarak yetkili hesapla yapılan işlem normal şartta sadece maliyeti 200-250₺ gibi çıkıyor. Hayırlı işler herkese

Geçici kayıt, İmei Tamir ve İcloud gibi işlemler için whatsapp adresimizden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir